Обладнання для навчання та розвитку дітей з особливими освітніми потребами.
17 серпня 23 інклюзивно-ресурсні центри, які працюють на Прикарпатті, отримали обладнання для навчання та розвитку дітей з особливими освітніми потребами.
У рамках співпраці Івано-Франківська обласна державна адміністрація з міжнародною організацією Save the Children in Ukraine вдалося придбати якісні та такі потрібні набори для надання корекційних та навчально -розвиткових послуг, куди входять:
1. сухий басейн з кульками
2. масажний килимок
3. багатофункціональний світловий стіл-пісочниця
4. дитячий мат-татамі
5. бізіборд
6. дитяча ігрова кімната та навчальні ігри.
Ці речі дозволяють розвивати дрібну моторику, тактильні відчуття та краще знаходити емоційний контакт з дітьми.
Наразі на Прикарпатті інклюзивним навчанням охоплено понад півтори тисячі школярів з особливими освітніми потребами. Ще пів тисячі малюків відвідують дитячі садки. Є серед них діти і з внутрішньо переміщених сімей.
Розуміємо важливість корекції розвитку діток з особливими освітніми потребами. А особливо у час війни, коли вони потребують ще потужнішої всебічної підтримки та допомоги в адаптації до умов сьогодення.
Дякую за колосальну роботу кожному, хто долучився до цієї важливої справи!