A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Комунальна установа "Інклюзивно-ресурсний центр"
Богородчанської селищної ради

Діяльність центру

Дата: від до Скинути

Коли звертаються за консультацією до інклюзивно-ресурсного центру, найчастіше питання, яке задають: хто такі особи, що мають особливі освітні потреби?

    Щоб відповісти на дане запитання, потрібно розібратися в понятті "Інклюзивна освіта" – це система освітніх послуг, яка ґрунтується на принципі основного права осіб на освіту та права навчатися за місцем проживання. Це передбачає навчання в умовах закладу освіти, враховує індивідуальні особливості, рівень психофізичного розвитку кожного учня та унеможливлює будь-яку дискримінацію.

11:59 24.01.2023

МОВЛЕННЯ НА КІНЧИКАХ ПАЛЬЦІВ!

«Розум знаходиться на кінчиках пальців дитини» це фраза відомого українського педагога Василя Сухомлинського. Як це працює? Педагог помітив, що розвиток пальчиків рук покращує розумові здібності дітей (мовлення, пам’ять, увагу, логіку, фантазію). Якщо в дитини добре злагоджена координація рухів руками, вона гармонійно зростає. Є багато переконливих доводів про прямий зв’язок розвитку мовлення з розвитком дрібної моторики.

09:44 09.01.2023

Ми щасливі тоді, коли щасливі наші діти!

27.12.2022 р. фахівцями(консультантами) ІРЦ було проведено передноворічне свято для дітей з ООП,під час якого до них завітала "Чарівниця зима" з цікавими завданнями та іграми. На святі панувала позитивна,тепла і казкова атмосфера. Кульмінацією свята стало вручення солодкого сюрпризу. Від імені батьків,дітей,фахівців ІРЦ висловлюємо щиру подяку за чудові подарунки Василь Вірастюк та Oleksandr Kushlyk. Нехай ваша доброта та щедрість повернуться до вас сторицею. Хай Господь береже і допомагає вам в усьому . Нехай на душі буде тепло і спокійно, а над головою - мирне небо! 

13:34 28.12.2022

Хустка – український оберіг!

Здавна хустка вважалась українським національним аксесуаром, який зберігає в собі старовинні традиції. Хустка є символом прихильності, любові, вірності, прощання, скорботи, оберегом і важливим ритуальним предметом. Це — невід’ємна частина української культурної спадщини. Збагачуйтесь позитивною енергетикою, одягнувши українську хустку! 

09:31 07.12.2022

Міжнародний день людей з інвалідністю!

Щороку 3 грудня разом із світовою спільнотою Україна відзначає день людей з інвалідністю. Разом з нами живуть люди, фізичні можливості яких обмежені. Це ті, хто з певних причин не може повноцінно забезпечувати себе, доглядати за собою. Інвалідність може бути вродженою і набутою в результаті травм, інфекцій та інших факторів.

08:26 03.12.2022

З Міжнародним днем логопеда!

Вітаємо з Міжнародним днем логопеда! Бажаємо величезних досягнень у професійній сфері, швидкого поліпшення навичок спілкування у найскладніших відвідувачів. Гарного настрою, нових методологічних підходів у вирішенні практичних завдань дефектів мовлення та їх виникнення. Миру, радості, достатку, здоров’я і успіху!

09:45 14.11.2022

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень